KINOGID » Аніме » Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996)
Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996)
аніме
480p

Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996)

Tetsuwan Birdy / 鉄腕バーディー / Birdy the Mighty
Японія, 1996, 30 хв
двоголосий закадровий | Робота Голосом
6.9
00
дивитися

Про що аніме Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996) / Tetsuwan Birdy / 鉄腕バーディー / Birdy the Mighty:

На нашу грішну Землю все частіше стали навідуватися гості з інших планет, і зовсім не з метою туризму. У них інші завдання - злочинні розбірки. В одну з таких історій примудрився влипнути звичайний школяр Цутому Сенкава.
Берді Цефона Альтірра розслідує важливі випадки в рамках її діяльності в Космічній Федерації. Отримавши завдання знищити злочинця, дівчина прибуває на Землю. Операція проходить успішно, об'єкт встановлений, за ним ведеться стеження, всі деталі з'ясовані, залишається тільки взяти негідника. Але під час затримання все пішло не за планом, злочинець чинить шалений опір, і йому вдається втекти, а Берді через безглузду випадковість своєю могутньою рукою вбиває Цутому, якому так і не судилося вступити в старшу школу. Гнів начальства був жахливий, як може досвідчений слідчий допустити таку помилку? В покарання Берді тепер доведеться вселитися в тіло хлопчиська й жити його земним життям.
Федеральний слідчий не може сидіти склавши руки, з героїні аніме ніхто не знімав обов'язки слідчого. Як виявилося, на Землі космічних злочинців не злічити, їх і доведеться ловити Берді і Цутомі, але у вільний від школи час.

Дивитися аніме "Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 24 травня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про аніме: "Могутня Бьорді / Могутня Берді (1996)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?