KINOGID » Фільми » У пошуках щастя (2018)
У пошуках щастя (2018)
фільм
720p

У пошуках щастя (2018)

She's in Portland
США, 2018, 1 год 41 хв
багатоголосий закадровий
5.7
00
дивитися
  • Жанр:
    драма
  • Режисер:
    Marc Carlini
  • В ролях:
    Томмі Девей, Франсуа Арно, Мінка Келлі, Джоель Картер, Лола Ґлаудіні, Олівія Крочіккія, Medalion Rahimi, Paige Spara, Mouzam Makkar, Алішія Окс, Оджи Дьюк, Саймон Темплмен, Nikki McKenzie, Грег Сайпс, Флула Борґ, Керолайн Лаґерфелт, Алексіс Краузе, Alexa Mansour, Mason Mahay, Рікко Росс

Про що фільм У пошуках щастя (2018) / She's in Portland:

Фільм «У пошуках щастя» нагадає про те, наскільки важливою є дружня участь і підтримка близьких людей. Вес сумно спостерігати за тим, як її найкращий друг поступово тоне в метушні сірих трудових буднів. Чоловік давно перестав усміхатися та забув про важливість отримання задоволення від звичайних речей. Дівчина вирішує підбадьорити його, щоб повернути смак життя та витягнути із затяжної депресії.
Пара вирушає в дивовижну подорож мальовничими місцями. Зміна обстановки сприяє позитивним змінам, а нові знайомства та яскраві події змінюють життя на краще. Друзі мають обговорити чимало актуальних тем, щоб знайти вирішення для накопичених проблем і зрозуміти їх справжні причини. Їм важливо визначитися з подальшою траєкторією руху життя, оскільки орієнтири були несподівано втрачені. З кризою середнього віку стикаються багато людей, а подолати її гідно буває складно. Сюрпризом для чоловіка стане фінальна точка у вигляді заїзду до Портленду. Там йому доведеться знову зустрітися з минулим і жінкою, яка стала для нього першим коханням.

Дивитися фільм "У пошуках щастя (2018)" онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн Запасний плеєр
Додано / Оновлено: 15 вересня 2023
Коментарі
Не забудьте будь ласка залишити відгук про фільм: "У пошуках щастя (2018)".
Коментарів ще нема. Хочете бути першим?